Türkçe | English

Hakkımızda

Biz Kimiz?

picture

SPEK Elektronik elektronik tasarım, yazılım ve üretim firmasıdır. Müşterilerimizden gelen yeni tasarım ve iyileştirmelerdeki isteklere hızlı cevap verebilen, sistem tasarımı, kontrol sistemleri, anahtar teslim projeler, endüstriyle kontrol sistemleri tasarımlarında çalışan bir tasarım evi olarak da faaliyet göstermektedir. CE ,Kema/Keur ve ENEC normlarına uygun , RoHS uyumlu tasarım ve üretim yapılmaktadır.

SPEK Elektronik esnek bir yapıya sahiptir ve hızlı tasarım yapmaktadır. Sizlerin isteklerine göre elektronik kartlarımızı revize edebilir, yazılımlarımız hızlıca güncelleyebiliriz. Mekanik zorunluluklarınıza ve yeni fikirlerinize açık olarak pcb değişikliğine gidebilir, yazılımlarını değiştirebiliriz.

Tasarımları bitmiş olan bazı projelerimiz Uzaktan kontrol sistemleri, cam veya plastik üzerinden dokunmatik sistemler, costum design lcd çözümleri, endüstriyel yıkama makine elektronik sistemleri, mini-buzdolabı kontrol sistemleri, fuzzy logic veya PID kontrollu sistemler, aspiratör ve davlumbaz kontrol sistemleridir. Ankastre ürünlerdeki elektronik kart tecrübemiz davlumbaz kontrol sistemleri, fırın kontrol sistemlerine yoğunlaşmıştır.

Sizlere kaliteli, kusursuz tasarım ve üretim yapmak, elektronik ihtiyaçlarınız karşılamak, stratejik ar-ge ortağınız olarak çalışmak hedeflerimizdir.